Audyt usability Warszawa

Audyt usability Warszawa – Audyt usability to kompleksowe narzędzie, które pozwala zweryfikować poprawność działania strony internetowej i związanych z tym aspektów. Dzięki temu można łatwo sprawdzić, czy strona na siebie zarabia i jest atrakcyjna dla potencjalnych użytkowników. Profesjonalny audyt usability umożliwia też uzyskanie informacji o tym, czy obsługa witryny sprawia użytkownikom jakieś trudności, np. z powodu zbyt długiego procesu logowania, czy problemu ze znalezieniem potrzebnych informacji. W naszej firmie przeprowadzamy kompleksowy audyt usability, dzięki któremu można przeprowadzić skuteczny lifting witryny. Wykonujemy odpowiednie badania i analizy, których efektem jest zmaksymalizowanie wydajności, atrakcyjności i użyteczności serwisu internetowego.

W naszej firmie pracują doświadczeni specjaliści, którzy dokonują bardzo szczegółowej analizy strony internetowej. Zwracamy szczególną uwagę nie tylko na konstrukcję witryny, ale także jest zawartość, która powinna być unikalna. Dzięki temu możemy przekazać klientowi pełną wiedzę na temat zmian wymaganych do zwiększenia popularności serwisu. Gwarantujemy najwyższy poziom audytów usability. W zależności od wybranej opcji możemy sprawdzić od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu elementów, które mają bezpośredni wpływ m.in.. na pozycję strony w wyszukiwarce.

Audyt usability Warszawa

Każdy audyt usability rozpoczynamy od określenia jego celów, np. dłuższe wizyty na stronę, czy zwiększenie sprzedaży. Następnie dokładnie określamy grupę docelową, do której skierowany jest content strony. Kolejnym etapem jest diagnoza wszelkich nieprawidłowości, którą wykonujemy niezwykle skrupulatnie. Na zakończenie audytu przygotowujemy nasze propozycje zmian, które pozwolą zwiększyć atrakcyjność serwisu. Może to być zarówno zmiana menu nawigacyjnego, kolorystyki, formularzy, czytelności tekstów, czy dostępności do informacji. Dzięki ich wprowadzeniu strona będzie wydajniejsza i stanie się doskonałą wizytówką w internecie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług audytu usability.

    Zamów usługi! Zadzwoń lub napisz e-mail.

    tel.: (+48) 533 990 023
    e-mail: [email protected]

    Aby otrzymać ofertę, skorzystaj z formularza.