Audyt usability Warszawa

Audyt usability to kompleksowe narzędzie, które pozwala zweryfikować poprawność działania strony internetowej i związanych z tym aspektów. Dzięki temu można łatwo sprawdzić, czy strona na siebie zarabia i jest atrakcyjna dla potencjalnych użytkowników. Profesjonalny audyt usabilty umożliwia też uzyskanie informacji o tym, czy obsługa witryny sprawia użytkownikom jakieś trudności, np. z powodu zbyt długiego procesu logowania, czy problemu ze znalezieniem potrzebnych informacji. W naszej firmie przeprowadzamy kompleksowy audyt usability, dzięki któremu można przeprowadzić skuteczny relifting witryny. Wykonujemy odpowiednie badania i analizy, których efektem jest zmaksymalizowanie wydajności, atrakcyjności i użyteczności serwisu internetowego.

W naszej firmie pracują doświadczeni specjaliści, którzy dokonują bardzo szczegółowej analizy strony internetowej. Zwracamy szczególną uwagę nie tylko na konstrukcję witryny, ale także jest zawartość, która powinna być unikalna. Dzięki temu możemy przekazać klientowi pełną wiedzę na temat zmian wymaganych do zwiększenia popularności serwisu. Gwarantujemy najwyższy poziom audytów usability. W zależności od wybranej opcji możemy sprawdzić od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu elementów, które mają bezpośredni wpływ m.in.. na pozycję strony w wyszukiwarce.

Każdy audyt usability rozpoczynamy od określenia jego celów, np. dłuższe wizyty na stronę, czy zwiększenie sprzedaży. Następnie dokładnie określamy grupę docelową, do której skierowany jest content strony. Kolejnym etapem jest diagnoza wszelkich nieprawidłowości, którą wykonujemy niezwykle skrupulatnie. Na zakończenie audytu przygotowujemy nasze propozycje zmian, które pozwolą zwiększyć atrakcyjność serwisu. Może to być zarówno zmiana menu nawigacyjnego, kolorystki, formularzy, czytelności tekstów, czy dostępności do informacji. Dzięki ich wprowadzeniu strona będzie wydajniejsza i stanie się doskonałą wizytówką w internecie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług audytu usability.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.