Content marketing uważny jest za jeden z najbardziej skutecznych sposobów reklamy w sieci, a także w prasie, czy innych mediach. Na czym polega? W dużym skrócie można powiedzieć, że jest to po prostu tworzenie przydatnych, wartościowych treści, które trafiają do określonych grup odbiorców. Kwestią najbardziej istotną w content marketingu są wspomniane treści, które muszą wzbudzać zainteresowanie wybranej grupy odbiorców. Tego rodzaju działania mają na celu zbudowanie długoterminowych i stabilnych relacji z potencjalnymi klientami. W naszej firmie w sposób profesjonalny zajmujemy się content marketingiem. Oferujemy najwyższy poziom usług i indywidualne dopasowanie do potrzeb każdego klienta.

Wykorzystujemy wszystkie efektywne formy content marketingu, do których zaliczyć można różnego rodzaju artykuły sponsorowane, poradniki, artykuły eksperckie, e-booki, webinary, ikonografiki, czy materiały video. Odpowiednio dobrana strategia to gwarancja sukcesu i spopularyzowanie marki, a także stworzenia widoczności w wyszukiwarkach. Dobre, wartościowe treści skłaniają czytelników do linkowania i przekazywania ich dalej, dzięki czemu reklama jest naprawdę skuteczna. W naszej firmie przygotowywaniem profesjonalnych treści zajmują się osoby odpowiednio wykształcone i doświadczone, dzięki czemu jesteśmy wyjątkowo skuteczni.

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty możesz mieć pewność, że zastosujemy wszelkie sprawdzone taktyki content marketingu. Przede wszystkim stawiamy na social media, a także publikowane artykułów na stronie internetowej firmy, np. w formie bloga. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana, a dobór narzędzi uzależniony jest od specyfiki danej branży, oczekiwań klienta oraz wybranej grupy docelowej. Nasz content marketing jest wiarygodny, rzetelny i wartościowy merytorycznie. Ponadto gwarantujemy oryginalność treści, w tym również tych o tematyce ogólnej oraz odpowiednią dystrybucję. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie www.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.