Copywrtiting to w dużym skrócie przygotowywanie tekstów ogłoszeń oraz reklam. Oczywiście jest to definicja uproszczona, ponieważ tego rodzaju tekstów wbrew pozorom nie może pisać każdy. Podstawowe wymagania, jakie stawiane są copywriterom to przede wszystkim tzw. „lekkie pióro”, świadomość słowa, kreatywność i pomysłowość. W naszej firmie zatrudniamy wyłącznie najlepszych, kompetentnych copywriterów, którzy doskonale wywiązują się ze swoich zadań. Wyróżniamy się bogatym doświadczeniem i indywidualnym podejściem do klienta. Każda z przygotowanych przez nas prac jest oryginalna i merytoryczna, a także poprawna pod każdym względem. Kreujemy fachowe teksty dla określonych grup docelowych, a także tzw. teksty uniwersalnego przekazu.

W naszej firmie wiemy, że profesjonalny copywriting wymaga wiedzy o marketingu internetowym. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, dzięki czemu możemy z powodzeniem stworzyć tekst na każdy temat. Dbamy o to, aby treści zawarte w tekstach były zrozumiałe dla odbiorcy i przede wszystkim zgodne z prawdą. Przyjmujemy zlecenia zarówno na teksty pozycjonujące, jak i teksty na stronę, opisy produktów, slogany reklamowe, adnotacje i streszczenia, a nawet opracowania i publikacje prasowe. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki, a przy tym zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy.

Zdajemy sobie sprawę, że zapotrzebowanie na nowe, unikalne teksty jest bardzo duże, dlatego staramy się stale powiększać swoją ofertę. Dla nas liczy się przede wszystkim satysfakcja klienta, dlatego stawiamy na wysoką jakość treści, która ma dużą wartość marketingową. Zwracamy uwagę także na to, aby realizowane teksty stanowiły wartość użytkową dla czytających je osób, co ma duży wpływ zwiększenie prestiżu firmy, czy marki. Jesteśmy elastyczni i kreatywni, dlatego nasze usług dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań klienta. Wiemy jak duże znaczenie mają frazy kluczowe, dlatego stosujemy je w tych tekstach, w których jest to wymagane. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.