Nieustający rozwój Internetu sprawia, że świetnie nadaje się on do promowania różnego rodzaju firm i marek. Możliwości e-marketingu są naprawdę ogromne, dlatego nowoczesne przedsiębiorstwa korzystają z tego potencjału z bardzo dobrymi efektami. Oczywiście działania w sieci muszą być odpowiednio zintegrowane, ponieważ tylko wówczas pozwolą na wykreowanie pozytywnego wizerunku marki i zbudowanie trwałych relacji z klientami. W naszej firmie oferujemy szeroki wachlarz działań związanych z e-marketingiem. Jesteśmy profesjonalistami, którzy od wielu prowadzą efektywnie kampanie reklamowe w sieci. Oferujemy nasze usługi w bardzo korzystnych cenach i dopasowujemy ofertę do indywidualnych oczekiwań klienta.

Jesteśmy elastyczni i kreatywni, a przy tym dokładni i skuteczni. Wiem, że podstawą udanego e-marketingu jest strona internetowa, dlatego projektujemy oraz wdrażamy nowoczesne serwisy, w tym zarówno strony firmowe, jak i produktowe, wizerunkowe, czy korporacyjne, a także duże portale sprzedażowe i informacyjne. Nasza oferta jest wyjątkowa, ponieważ korzystamy z najlepszych, sprawdzonych rozwiązań i jednocześnie podążamy za światowymi trendami. Zajmujemy się także fachowym pozycjonowaniem i przykładamy szczególna wagę do użyteczności oraz poprawności działania stron internetowych.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe kampanie e-marketingowe, dzięki którym można szybko wypromować się w sieci. Przygotowujemy strategie marketingowe i prowadzimy kampanie w taki sposób, aby zapewnić jak najwyższy współczynnik realizacji założonego wcześniej celu. Dobór narzędzi e-marketingu uzależniamy od kilku ważnych czynników, takich jak rodzaj produktu, czy usługi, budżet przeznaczony na działania w sieci, czy grupa docelowa, do której trzeba dotrzeć z reklamą. Zapewniamy efektywne wykorzystanie przeznaczonych na kampanię środków. Nasze działania są skuteczne i przynoszą wymierne zyski w określonym czasie. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą oraz skontaktowania się z naszą firmą.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.