Stale rosnąca popularność Internetu sprawia, że stał się on bardzo ważnym narzędziem biznesowym. Kampanie marketingowe w sieci są niezwykle skuteczne i potrafią szybko zwiększyć popularność marki, czy firmy. Jednak, aby działania reklamowe w Internecie były efektywne i zapewniły realne zyski należy zadbać o pozytywny e-wizerunek. Jest to nic innego jak obraz firmy w oczach potencjalnych klientów, kreowany z pomocą mediów elektronicznych, w tym wypadku Internetu. Stworzenie fachowego e-wizerunku warto powierzyć naszej firmie, która ma wieloletnie doświadczenie i zatrudnia najlepszych specjalistów od marketingu w sieci. Podstawą budowania pozytywnego e-wizerunku jest strona internetowa, dlatego tworzymy łatwe w nawigacji, atrakcyjne wizualnie i sprawnie działające witryny. W przypadku, gdy klient posiada już stronę możemy ją szybko i sprawnie zoptymalizować m.in. pod kątem użyteczności.

Na wizerunek firmy lub marki w sieci duży wpływ ma nie tylko strona internetowa, ale też udział w social media. Z mediów społecznościowych korzysta niemal co ruga osoba na świecie, dlatego nasze działania są skoncentrowane także na pozyskaniu klientów właśnie w tych serwisach. Umożliwia to rozpowszechnianie pozytywnych informacji o firmie i zapobiega pojawianiu się tych niepożądanych. Pamiętamy o tym jak ważny jest dialog ze społecznościami internetowymi, który ma bardzo duży wpływ na e-wizerunek. Oczywiście zarówno firmowa strona, jak i wszelkie profile w social mediach muszą być zgodne z przyjętym przez firmę wizerunkiem zarówno w kwestii kolorystyki, jak i stosowanej czcionki, czy stylu.

W przypadku e-wizerunku niezmiernie ważne jest pozycjonowanie strony, dzięki któremu znajduje się ona na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Możemy stworzyć profesjonalne wirtualne biuro prasowe, w którym znajdą się wszelkie oficjalne informacje dotyczące działalności przedsiębiorstwa. Tworzenie pozytywnego e-wizerunku to żmudny i długotrwały proces, który przynosi doskonałe efekty. Dbamy o każdy istotny szczegół, dzięki czemu zapewniamy najwyższy poziom usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.