Kodowanie HTML CSS Warszawa

Poprawne kodowanie html/css jest niezbędne, aby treść strony była łatwa w odbiorze zarówno dla użytkowników, jak i silników wyszukiwarek. Najlepiej, jeśli treść jest podzielona od odpowiednio mniejsze fragmenty, co można osiągnąć dzięki listom wypunktowań, paragrafom, czy nagłówkom. Każdy taki znacznik oraz wszystkie jego atrybuty muszą być zakodowane z zastosowaniem perfekcyjnie zakodowanej i jednocześnie przejrzystej składni. W naszej firmie oferujemy profesjonalne kodowanie html/css. Możemy poprawnie zmodyfikować każdy projekt, czy szablon graficzny i dostosować go do obowiązujących standardów. W wyniku naszej pracy kod witryny będzie odpowiednio wykonany i semantyczny.

Dlaczego kodowanie html/css jest takie ważne? Przede wszystkim dlatego, że zapewnia prawidłową interpretację strony przez wyszukiwarki i jest dla nich przyjazny. Ma to niebagatelne znaczenie dla pozycjonowanie SEO, które jest przecież jedną z najbardziej skutecznych form marketingu internetowego. Niemniej ważne jest to, że poddana odpowiedniej obróbce grafika znacznie szybciej się ładuje, co pozwala sporo zaoszczędzić na transferze. Każdy z przekazanych nam projektów traktujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę potrzeby i wymagania naszego klienta. Dzięki temu witryna jest precyzyjnie dopracowana pod każdym względem i znacznie ułatwia pozycjonowanie.

W naszej firmie kodowaniem html/css zajmujemy się w sposób profesjonalny, dlatego doceniamy wszelkie uwagi klienta dotyczące np., zachowania funkcji znajdujących się na stronie elementów interaktywnych. W zależności od stopnia skomplikowania szablonu strony proces kodowania może trwać od jednego do kilku dni, jednak zawsze staramy się zapewnić naszym klientom jak najkrótsze terminy. Wyniki swojej pracy dokładnie testujemy, aby zapewnić maksymalne zoptymalizowanie grafiki oraz poprawne działania we wszystkich popularnych przeglądarkach. Po zakończeniu testów klient otrzymuje gotowy, sprawnie działający projekt strony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.