Konfiguracja domen internetowych WarszawaDomena internetowa to nic innego jak nazwa, pod którą znajduje się strona internetowa, np. znane wszystkim google.pl. Po wpisaniu do paska przeglądarki poprawnej nazwy domeny po naciśnięciu klawisza Enter powinna wyświetlić się konkretna witryna. Każda strona www musi posiadać swoją domenę, ponieważ bez niej nie może funkcjonować w internecie. Co więcej, jedna witryna może mieć kilka domen internetowych, ale jedna domena zawsze prowadzi tylko na jedną stronę. W naszej firmie wiemy jak duże znaczenie ma odpowiednia nazwa domeny, dlatego zapewniamy naszym klientom szeroki wybór oraz doradztwo związane z tą właśnie kwestią. Najważniejsze jest to, aby w domenie znalazła się nazwa firmy, najlepiej bez polskich znaków, choć jest to możliwe.

Równie istotne w przypadku domen internetowych jest odpowiednie dobranie końcówki. Można je podzielić na krajowe, lokalne, funkcjonalne oraz międzynarodowe, nazywane też globalnymi. W praktyce najlepszym rozwiązaniem jest wykupienie każdej z końcówek, aby mieć pewność, że nie skorzysta z niej konkurencja. Dobry adres www to bardzo ważny element promowania swojej działalności w sieci, dlatego trzeba dobrze zastanowić się nad tym niewielkim zlepkiem znaków. Z nami na pewno uda Ci się wybrać taką domenę, która ułatwi klientom wyszukanie Twojej strony i będzie powiązana z nazwą firmy.

Konfiguracja domen internetowych Warszawa

Warto pamiętać, że domenę należy rejestrować co roku, w przeciwnym wypadku zacznie z niej skorzystać ktoś inny lub przestanie działać. Z nami na pewno o tym nie zapomnisz, a Twoja strona będzie funkcjonować bez zarzutu. Po wykupieniu domeny internetowej właściciel może zakładać tzw. subdomeny. Mają one podobne właściwości jak oryginalny adres strony, ale mogą łączyć z zupełnie inna witryną. Tworzenie subdomeny jest bardzo proste – wystarczy przez nazwą dodać dowolny ciąg znaków, np. pogoda.onet.pl, czy pl.youtube.com. Co ciekawe, tworzenie subdomen nie jest ograniczone ilościowo i zupełnie nic nie kosztuje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą szereg usług związanych z funkcjonowaniem firmy w sieci.

    Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz.

    Paweł BiałachPaweł Białach, WordPress Developer
    tel.: (+48) 533 990 023
    e-mail: [email protected]

    Aby otrzymać ofertę, skorzystaj z formularza.