Marketing internetowy to bardzo szerokie pojęcie, obejmujące promowanie usług oraz towarów w sieci. Tego rodzaju reklama ma na celu dotarcie do jak najszerszej rzeszy obecnych oraz potencjalnych klientów i wykorzystuje różnorodne marketingowe narzędzia internetowe. Nasza firma oferuje profesjonalny i skuteczny marketing internetowy, dzięki któremu można efektywnie wypromować swoją markę, czy firmę w sieci. W naszej ofercie jest m.in. pozycjonowanie, dzięki któremu strona www, czy e-sklep może znaleźć się na czołowych miejscach w wynikach wyszukiwania. Efektem skutecznego pozycjonowania jest zwiększenie ruchu na stronie, a tym samym wzrost sprzedaży produktów, czy usług.

Oczywiście marketing internetowy to nie tylko pozycjonowanie. Nasza oferta obejmuje również kampanie Adwords, które pozwalają na błyskawiczne rozreklamowanie swojej działalności. Są to tzw. linki sponsorowane, dzięki którym każda firma może szybko zaistnieć w sieci i odnieść mnóstwo korzyści. Naszym klientom proponujemy również prowadzenie firmowych profili na różnego rodzaju portalach społecznościowych. Z tego rodzaju stron korzysta mnóstwo osób, więc warto wykorzystać ich moc marketingową, aby na bieżąco informować potencjalnych klientów o promocjach, czy nowościach, a także zwiększyć prestiż swojej marki.

Oferta marketingu internetowego obejmuje także tzw. buzz marketing, czyli marketing szeptany. Tego rodzaju działania są niezwykle skuteczne, ponieważ nie tylko uwiarygodniają firmę, ale propagują jej walory i ułatwiają poznanie oczekiwań klientów. Nasza oferta obejmuje również szereg innych działań związanych z marketingiem internetowym. Są to m.in. audyty SEO, copywriting, prowadzenie blogów, czy mailing. Posiadamy kompleksową wiedzą w zakresie uwarunkowań i specyfiki prowadzenia działań marketingowych w sieci i potrafimy doskonale ją zastosować. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z usług.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.