Naprawa komputerów Warszawa

Problemy z komputerem mogą spotkać każdego. Z myślą o okolicznych firmach i użytkownikach domowych prezentują ofertę małego i szybkiego serwisu komputerowego, który obsługuje warszawskie Bielany i Żoliborz. Jeżeli masz problem z komputerem, coś dzieje się nie tak, jak powinno, chcesz przeinstalować system operacyjny, lub potrzebujesz pomocy z instalacją programu antywirusowego, zgłoś się do mnie.

Oferuję pomoc w instalacjach i re-instalacjach programów działających na najbardziej popularnych okienkowych systemach operacyjnych. Wgrywanie poprawek, programów antywirusowych, czyszczenie dysków twardych, odzyskiwanie danych po tym, jak komputer przestał działać oraz wiele innych usług jest w zasięgu Twojej ręki. Jestem w stanie pomóc w naprawie typowych usterek komputerowych związanych z oprogramowaniem, lub zdiagnozować występujące problemy sprzętowe i ocenić, czy i jaki komponent komputerowy należy wymienić/naprawić. Posiadam wieloletnie doświadczenie w użytkowaniu komputera i większość popularnych problemów nie jest mi obca. Na specjalne życzenie klienta jest możliwość nawiązania stałej współpracy (np. wizyta raz na tydzień, raz na dwa tygodnie) w celu opieki nad sprzętem komputerowym.

Dojazd do klienta jest możliwy pod warunkiem, że ten mieszka na warszawskich Bielanach lub Żoliborzu. Po otrzymaniu zgłoszenia (jeżeli akurat istniejące zobowiązanie nie zatrzymuje mnie) jestem w stanie w ciągu ok. 30 min. zjawić się w siedzibie klienta, dokonać diagnozy komputera oraz usunąć usterki. Dysponuję narzędziami diagnostycznymi oraz prostymi programami, które umożliwiają dostęp do komputera nawet, kiedy ten nie uruchamia się – pozwala to na zgranie przez klienta najważniejszych plików i zrobienie kopii zapasowej przed re-instalacją systemu.

W przypadku, gdy klient zdecyduje się na usługę serwisową wówczas jest zobowiązany do przygotowania wszystkich płyt CD jakie były dołączone do komputera, oraz konieczne jest posiadanie przez niego oryginalnego oprogramowania do komputera, które zakupił sam, lub które zostało dołączone do sprzętu komputerowego. Nie sprzedaję oprogramowania komputerowego. W przypadku, gdy klient nie posiada oryginalnego oprogramowania komputerowego, świadczenie usługi serwisowej nie jest możliwe.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.