Optymalizacja stron Warszawa

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów wypromowania strony www w sieci jest pozycjonowanie. Jednak, aby odniosło one pożądane efekty konieczne jest wykonane profesjonalnej optymalizacji serwisu. W naszej firmie optymalizacja stron wykonywana jest bardzo dokładnie i kompleksowo. Zoptymalizowanie strony pod kątem SEO ma ogromne znaczenie nie tylko dla jej pozycji w wyszukiwarkach, ale również na zachowania internautów. Długo ładująca się grafika, nieprzejrzystość, czy nadmiernie skomplikowany, przeładowany układ menu mogą skutecznie zniechęcić do pozostania na stronie i złożenia zamówienia. W naszej firmie wiemy, jakie poprawki trzeba wprowadzić, aby serwis stał się znacznie bardziej przyjazny dla użytkowników i atrakcyjny dla wyszukiwarek.

Szczególny nacisk podczas optymalizacji stron kładziemy na znajdujące się na nich treści. Przede wszystkim powinny one być dość obszerne, ale nie za długie, aby nie zniechęcać czytelnika. Ponadto każda treść musi być oryginalna i podzielona, aby nie tworzyła zlewającej się całości. Duże znaczenie mają również słowa kluczowe, a także stosowanie pogrubień, kursyw, wypunktowywań, ciekawych ilustracji, czy dobrej jakości zdjęć. Wiemy jak ważne są tytuły stron, ponieważ to właśnie na ich podstawie wyszukiwarki oceniają tematykę witryny. Zwracamy uwagę także na to, aby nawigacja w serwisie była intuicyjna, a każdy z elementów działał poprawnie i szybko.

Poprawnie wykonana optymalizacja zwiększa prędkość wyświetlania się strony i jej użyteczność oraz atrakcyjność dla wyszukiwarek. W efekcie serwis jest znacznie lepiej obierany przez osoby odwiedzające, a to bardzo skutecznie poprawia wizerunek firmy. Ponadto następuje wzrost sprzedaży, odwiedzin, czy zapytań i to bez konieczności inwestowania w drogą kampanię reklamową. Najważniejsze jest jednak to, że strona jest prawidłowo indeksowana przez wyszukiwarki, co pozwalają jej na osiągniecie lepszej pozycji w wynikach wyszukiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą optymalizacji stron.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.