Pisanie tekstów na strony www Warszawa

Uruchamiasz właśnie stronę internetową swojej firmy i nie wiesz, jaki content powinieneś w niej zawrzeć? Może prowadzisz fanpage na Facebooku i chciałbyś, by stał się tak popularny, jak sobie wymarzyłeś? To nie ma znaczenia, ponieważ my na pisaniu znamy się, jak nikt inny. Od wielu lat nasza firma zajmuje się tworzeniem profesjonalnych tekstów komercyjnych na wszystkich możliwych platformach. Stoją za nami setki zadowolonych klientów, których baza sukcesywnie się poszerza. Tworzymy teksty tak, jakbyśmy robili to dla siebie, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nigdy nie oddajemy tekstów, z których sami nie jesteśmy zadowoleni, przez co nasz klient dostaje produkt najwyższej jakości. Utrzymujemy bezwzględną terminowość powierzonych nam zleceń, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że w biznesie czas jest rzeczą świętą. Począwszy od precli SEO, poprzez prowadzenie blogów, Facebookowych fanpage`y, a skończywszy na rzetelnych branżowych artykułach, stawiamy na profesjonalizm, dogłębny research i sztab naszych mistrzów pióra, którzy mają na swoim koncie wiele publikacji, zarówno tych branżowych, jak i beletrystycznych. Dodatkowo charakteryzujemy się konkurencyjną ofertą cenową, na którą stać praktycznie każdego.

Nie ma dla nas tekstów niemożliwych do napisania. Czasami po prostu potrzebujemy trochę czasu, by wgryźć się w temat. Kontaktując się z nami, będziecie mieli pewność, że powierzone nam zadanie trafia w dobre ręce. W razie jakichkolwiek niepewności, co do stylu, w jakim dany tekst ma być utrzymany, lub jakich słów kluczowych najlepiej użyć, służymy profesjonalną radą. Przyjmujemy bardzo sprecyzowane zlecenia, jak również takie, w których mamy szansę popisać się kreatywnością. Realizowanie jednych i drugich sprawia nam wiele radości, ponieważ robimy to, co lubimy i na czym znamy się najlepiej. Z przyjemnością podejmiemy się także nietypowych zleceń niewymienionych w naszej ofercie. Wystarczy do nas zadzwonić lub skontaktować się z nami drogą mailową i rozpocząć owocną współpracę, z której, zapewniamy, obie strony będą zadowolone. PawelBialach.pl to strona założona przez entuzjastów pióra i dlatego, nigdy nie wykonujemy swojej pracy niedbale. Każdy tekst, z którego nasz klient jest zadowolony, jest dla nas osobistą satysfakcją. Napisz lub zadzwoń do nas, a przekonasz się, że profesjonalizm ma ogromne znaczenie w przypadku słowa pisanego.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.