Pomoc

Co zawiera oferta?

Oferta Strony365.pl zawiera stronę internetową zgodnie ze specyfikacją umieszczoną w powyższym opisie, wraz z domeną internetową i hostingiem na okres 1 roku kalendarzowego (12 miesięcy) od daty wystawienia faktury VAT. W czasie tego okresu opiekujemy się Twoją stronę i masz możliwość wykupienia dodatkowych 12 aktualizacji (1 w miesiącu) oraz utrzymujemy stronę na naszych serwerach. Warto!

Co jeżeli mam domenę i serwer?

TAK. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z Twojej domeny i podpiąć pod nią stronę internetową dostarczoną przez Strony365.pl. Wówczas również przysługuje Ci pakiet wsparcia i gwarancja, jednak nie jesteśmy odpowiedzialni za serwer. Pamiętaj, że nasza oferta nie zapewnia skrzynek mailowych, więc jeżeli potrzebujesz ich dużo, pozostań przy swoim serwerze.

Czy mogę edytować stronę?

TAK. Jest to możliwe dzięki systemowi CMS o nazwie WordPress. CMS oznacza content management system, czyli system zarządzania treścią strony internetowej. WordPress CMS jest prosty i łatwy w obsłudze. W przypadku, w którym nie chcesz edytować strony samodzielnie, zdaj się na nas - masz możliwość wykupienia 12 aktualizacji w roku (1 miesięcznie). Bezpieczeństwo i spokój.

Czy mogę zrezygnować w trakcie?

TAK. W okresie trwania usługi możesz zrezygnować. Domena internetowa została zakupiona z myślą o Tobie więc dokonamy cesji i możesz ją przejąć bez dodatkowych opłat od Strony365.pl. Nawet jeżeli po jakimś czasie zmienisz zdanie i zechcesz do nas wrócić, Twoja strona będzie czekała na Ciebie niezmieniona i gotowa na uruchomienie na poprzedniej lub nowej domenie.

Jaki jest koszt usługi?

Całkowity koszt usługi jest od początku określony w danej pozycji w formularzu zamówienia i jest znany klientowi już przed zakupem. Po okresie 12 miesięcy masz prawo zrezygnować bez dodatkowych kosztów lub przedłużyć usługę na kolejne 12 miesięcy. Nie ma tutaj żadnych ukrytych kosztów, po opłaceniu faktury stajesz się użytkownikiem strony internetowej i masz roczny abonament, w tym czasie niczym nie musisz się martwić.

Co powinienem dostarczyć?

Potrzebujemy informacji o Twojej firmie. Materiały i teksty powinny zawierać opis firmy, opis oferty, dane kontaktowe oraz zdjęcia (jeżeli są potrzebne). Jeżeli nie chcesz lub nie możesz ich przesłać od razu, zrób to potem i dodaj samodzielnie przez CMS. Materiały od Ciebie nie są niezbędne do uruchomienia strony, ale przesyłając je nam wcześniej po prostu my dodamy je za Ciebie.