Jednym z najbardziej efektywnych i tanich sposobów reklamowania swojej firmy, czy marki w sieci jest pozycjonowanie SEO. Celem takich działań jest osiągnięcie przez stronę internetową wysokich pozycji w wyszukiwarkach, dzięki czemu więcej osób dowie się o jej istnieniu. W naszej firmie oferujemy profesjonalne usługi pozycjonowania SEO dla każdego, komu zależy na efektywnym wypromowaniu swojej firmy w Internecie. Zapewniamy właściwy sposób prowadzenia kampanii SEO, dbając o zachowanie wszelkich obowiązujących standardów. Gwarantujemy najwyższą jakość i skuteczność pozycjonowania, a także atrakcyjne ceny i wysoki poziom obsługi. Dysponujemy własnym zapleczem stron internetowych, dzięki którym możemy efektywnie podnieść pozycję portalu naszego klienta.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w pozycjonowaniu nie można iść „na skróty”, ponieważ przynosi to więcej szkody niż pożytku i może narazić klienta na dotkliwe kary. Dla nas pozycjonowanie to proces długotrwały, który wymaga systematycznych działań przez pewien określony czas. Dzięki temu pozycja strony w wyszukiwarce stopniowo wzrasta, a co najważniejsze – osiągnięty ranking serwisu jest długotrwały. Efekty widoczne są najczęściej po 3-6 miesiącach, co w dużej mierze zależy od doboru odpowiednich słów kluczowych oraz tego, jak duża jest konkurencja. Niemniej zawsze osiągamy zamierzony cel, a witryna naszego klienta trafia na czołowe miejsca w wynikach wyszukiwania.

W ramach usługi pozycjonowania SEO oferujemy kompleksową optymalizację serwisu, jeśli nie został on wcześniej zoptymalizowany. Wykonujemy dedykowane zaplecze i pozyskujemy odpowiedniej jakości odnośniki do strony klienta. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru słów i fraz kluczowych. Gwarantujemy bezproblemowy kontakt oraz możliwość monitorowania podjętych przez nas działań. Dodatkowo klient może liczyć na comiesięczny raport dotyczący efektów pozycjonowania. Ceny usługi są uzależnione od wybranych opcji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skontaktowania z naszą firmą.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.