Serwis komputerowy Warszawa

Problemy z pracą komputera bywają bardzo dokuczliwe, a co gorsza mogą przyczynić się do utraty danych. Nie każdy potrafi poradzić sobie z tego rodzaju usterkami, dlatego właśnie w naszej firmie oferujemy profesjonalny serwis komputerowy. Jesteśmy w stanie naprawić zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie, dzięki czemu urządzenie będzie znów nadawać się do użytku. Oferujemy fachową i szybką naprawdę laptopów, komputerów stacjonarnych, a także innego sprzętu komputerowego. W razie potrzeby możemy też udzielić wsparcia w odzyskiwaniu haseł do ważnych programów oraz pomóc w rozbudowie i modernizacji stanowisk informatycznych. Nasze usługi obejmują także usuwanie wirusów oraz kompleksowe zabezpieczanie komputerów.

Usługi związane z serwisem komputerowym świadczymy od wielu lat, dzięki czemu mamy duże doświadczenie. Nasi pracownicy to świetnie wykwalifikowani, sprawdzeni fachowcy, którzy mają do swojej dyspozycji nowoczesny sprzęt oraz oprogramowanie. Na życzenie klienta możemy dokładnie sprawdzić zarówno poprawność działania urządzenia, jak i wszelkich znajdujących się na nim programów. Ponadto instalujemy i konfigurujemy systemy operacyjne oraz usuwamy wszelkie usterki systemowe i programowe. W razie potrzeby możemy podjąć się zadań związanych z odzyskiwaniem danych, co jest niezwykle ważne w przypadku, gdy awarii uległ np. dysk twardy.

Nasz serwis komputerowy zapewnia atrakcyjne terminy oraz szybką realizację usług. Naprawiamy uszkodzone układy graficzne i zasilania, czyścimy laptopy po zalaniu, a także oczyszczamy i konserwujemy układy chłodzenia. Możemy również wymienić wszelkie podzespoły i wykonać kompleksową modernizację komputera, dzięki której można znacząco przyspieszyć jego działanie. Nasi pracownicy zajmują się także konfigurowaniem sieci komputerowych przewodowych i bezprzewodowych. Udostępniamy naszym klientom zarówno adres mailowy, jak i kontakt telefoniczny. Nasze usługi są wysokiej jakości i wyróżniają się atrakcyjnymi cenami. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.