Social media, czyli media społecznościowe to prawdziwa potęga, ponieważ korzysta z nich niemal co drugi mieszkaniec naszego świata. Warto więc wykorzystać tkwiący w nich potencjał marketingowy, ponieważ dają one mnóstwo możliwości dotarcia ze swoimi usługami, czy produktami do potencjalnych klientów. Najlepiej powierzyć przeprowadzenie kampanii social media naszej firmie, ponieważ wyróżniamy się profesjonalizmem, doświadczeniem i wyjątkową skutecznością. Docieramy do szerokiej grupy odbiorców w każdym popularnym portalu społecznościowym. Oferujemy różne rodzaje kampanii reklamowych, które mogą być nastawione m.in. na udostępnienia profilu zdobywanie pozytywnych opinii na temat firmy, czy zdobywanie poleceń i tzw. „lajków”.

Nasza firma prowadzi bardzo efektywne kampanie marketingowe w social mediach. Doskonale wiemy o tym, jak dotrzeć do potencjalnych klientów i wygenerować pożądany ruch na stronie. Budujemy pozytywny wizerunek marki lub firmy w social media i zachęcamy użytkowników do dzielenia się informacjami na jej temat ze swoimi znajomymi. Wykorzystujemy profesjonalne narzędzia analityczne, dzięki czemu możliwe jest nawiązanie interakcji użytkownikami i stworzenie z nimi pozytywnych relacji. Ma to bezpośredni wpływ na polepszenie wizerunku marki i zwiększenie zaufania do niej. Tworzymy firmowe profile i działamy w takich mediach społecznościowych, które sprawdzają się w przypadku danej branży.

Zajmujemy się także budową społeczności i dbamy o wzrost liczby użytkowników oraz ich zaangażowanie, np. w marketing szeptany. Wszelkie działania w social media są skorelowane z pozycjonowaniem strony i dodatkowo wzmacniają jej pozycję w wyszukiwarkach. W mediach społecznościowych każda firma, czy marka może pokazać swoją „ludzką twarz”, dlatego tworząc profil staramy się idealnie trafić w oczekiwania wybranej grupy docelowej. Z nami od niesiesz szybki efekt i wypromujesz swoją działalność. Oferujemy elastyczne formy płatności i szybkie terminy realizacji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.