W dobie wszechobecnego Internetu posiadanie firmowej strony internetowej jest koniecznością. Dzięki niej można dotrzeć do wielu nowych klientów, którzy informacji wyszukują właśnie w sieci. Odpowiednio skonstruowany serwis to swego rodzaju wizytówka firmy, która pozwala na zaprezentowanie oferty i przekonanie potencjalnych klientów do skorzystania z niej. Witryna internetowa to obowiązkowy element nowoczesnego wizerunku każdej firmy, ale swoją rolę spełni ona wyłącznie wtedy, gdy będzie stworzona w sposób profesjonalny. My doskonale wiemy, jak ważny jest wizerunek w Internecie. Od wielu lat tworzymy strony internetowe na Bemowie i oferujemy naszym klientom bardzo atrakcyjne ceny.

Zajmujemy się przygotowywaniem serwisów różnego rodzaju – zarówno nieskomplikowanych, typowych wizytówek, jak i złożonych portali sprzedażowych i innych. Mamy duże doświadczenie w projektowaniu stron internetowych Bemowo, dlatego zawsze są one idealnie dopasowane do potrzeb klientów. Tworzenie serwisu to proces, który przebiega w kilku etapach. Przede wszystkim konieczne jest poznanie klienta i jego oczekiwań. Dzięki temu tworzymy podstawowe założenia projektu, takie jak struktura menu, wymagane funkcjonalności, czy zastosowanie systemu zarządzania treścią. Doskonale wiemy, jak ważne jest to, aby strona była łatwa w obsłudze i przyjazna wizerunkowo, dlatego dbamy o każdy z tych szczegółów.

Tworzone przez naszą firmę strony internetowe na Bemowie prezentują się nowocześnie i „czysto”. Oznacza to, że klient może z łatwością znaleźć wszystkie niezbędne informacje. Oferujemy sprawdzone i wygodne w obsłudze systemy zarządzania treścią oraz kompleksową obsługę w zakresie tworzenia projektów graficznych. Tworzymy strony dostosowane do wszystkich urządzeń, w tym również mobilnych, które coraz częściej używane są przez potencjalnych klientów do wyszukiwania przydatnych informacji. Nasze serwisy są zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania, które jest jedną z najbardziej popularnych form promocji online. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.