W dobie powszechnego Internetu każdy przedsiębiorca powinien mieć stronę internetową swojej firmy. Dlaczego jest to tak ważne? Powodów jest całkiem sporo. Przede wszystkim obecnie z Internetu korzystają niemal wszyscy, więc warto tam zaistnieć i pozwolić się znaleźć potencjalnym klientom. Poza tym własna strona pozwala zaprezentować swoją ofertę i wzbudza zaufanie, ponieważ potwierdza profesjonalizm firmy. Niemniej ważne jest to, że serwis internetowy pozwala na zastosowanie bardzo skutecznych działań marketingowych, takich jak chociażby pozycjonowanie. W naszej firmie doskonale wiemy, jak ważny jest własny serwis w sieci. Oferujemy tworzenie stron internetowych na Bielanach, a nasze usługi są bardzo zróżnicowane i dopasowane do oczekiwań klientów.

Strony internetowe Bielany to oferta bardzo atrakcyjna cenowo i obejmująca zarówno proste strony-wizytówki, jak i funkcjonalne portale zarządzane przez systemy CMS. Każdą ze stron projektujemy z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań i potrzeb klienta, a w razie potrzeby poszczególne funkcjonalności możemy dowolnie rozszerzyć. Co ważne, dzięki nowoczesnym systemom zarządzania klient ma możliwość samodzielnej edycji niektórych elementów, np. w może dodawać zdjęcia, własne podstrony, czy istotne komunikaty. Nasze serwisy są czytelne i estetyczne, a do tego łatwe w obsłudze, co bez wątpienia ma duże znaczenie dla poszukujących informacji internautów.

W dorobku naszej firmy są strony internetowe Bielany o bardzo różnorodnej tematyce i wielu funkcjonalnościach. Projektowanie serwisu rozpoczynamy od poznania oczekiwań oraz wymagań klienta, aby mieć pewność, że będzie on zadowolony z obsługi. Oczywiście podpowiadamy najbardziej optymalne rozwiązania, dzięki którym serwis będzie funkcjonował bez zarzutu. Stosujemy się do wskazówek udzielony przez klienta, np. w zakresie kolorystyki, czy rodzaju czcionki, które powinny być dopasowane do przyjętego przez daną firmę wizerunku. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty oraz skontaktowania się z nami.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.