Najlepszą wizytówką każdej firmy w Internecie jest funkcjonalny i poprawnie działający serwis www. Do jego wykonania najlepiej zatrudnić specjalistów, których znaleźć można w naszej firmie. Doskonale wiemy o tym, że Internet daje mnóstwo możliwości wypromowania swojej marki. Codziennie korzystają z niego miliony osób, a wiele z nich chętnie i często zamawia produkty oraz usługi online. Poza tym to właśnie w sieci najczęściej szukamy danych kontaktowych firm i sprawdzamy jaką mają ofertę. Stąd też tak ważne jest, aby firmowa strona www zawierała wszystkie niezbędne informacje i działała poprawnie na każdym urządzeniu. Wykonujemy strony internetowe w Markach z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i sprawdzonych rozwiązań, a ceny naszych usług są bardzo konkurencyjne.

Zapewniamy naszym klientom szybkie terminy oraz indywidualne podejście, dzięki czemu każda strona jest idealnie dopasowana zarówno do oczekiwań klienta, jak i wymagań danej branży. Stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność oraz sprawne działanie każdej z tworzonych przez nas stron internetowych Marki. Z nami możesz mieć pewność, że Twój serwis będzie działać zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych, ponieważ wykonujemy strony responsywne. Duże znaczenie ma dla nas intuicyjna nawigacja oraz inteligentna wyszukiwarka, dzięki którym potencjalni klienci mogą z łatwością znaleźć poszukiwany produkt, usługę, czy informację. Dbamy też o zgranie i poprawne funkcjonowanie wszystkich elementów, co znacząco zwiększa szansę na złożenie przez klienta zamówienia.

Wykonujemy strony internetowe Marki zgodnie z obowiązującymi standardami. Dbamy ich dopracowanie graficzne, kładąc szczególnie duży nacisk na dopasowane serwisu do przyjętego przez daną firmę wizerunku. Tworzeniem stron zajmują się w naszej firmie nie tylko świetnie wykwalifikowani informatycy, ale także graficy i marketingowcy, dzięki czemu każdy serwis stanowi świetną reklamę swojej firmy. Co ważne, projektowane i konstruowane przez nas strony są zoptymalizowane i spełniają wymogi SEO, a do tego posiadają praktyczny system zarządzania treścią. Daje on możliwość zarządzania swoją witryną w prosty sposób. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.