W sieci codziennie surfują miliony osób, a wśród nich jest mnóstwo potencjalnych klientów. Warto sobie to uświadomić i zainwestować w profesjonalną stronę internetową, dzięki której można świetnie wypromować swoja markę i zwiększyć obroty. Za pośrednictwem serwisu internetowego można z powodzeniem zaprezentować wszystkie informacje dotyczące firmy i dotrzeć do wielu osób, które korzystają z sieci. Co ważne, zawartość strony można idealnie dopasować do potrzeb oraz oczekiwań wybranej grupy docelowej. Ma to duże znaczenie dla relacji z klientami, a dodatkowo może też wywołać pożądaną akcję, np. próbę kontaktu, czy złożenie zamówienia. W naszej firmie wielu, że odpowiednio skonstruowany serwis to gwarancja sukcesu. Tworzymy strony internetowe na Ochocie i zapewniamy najwyższy poziom obsługi.

Z naszej oferty można skorzystać w każdej chwili. Tworzymy strony internetowe Ochota o różnorodnej problematyce, skupiając się przede wszystkim na oczekiwaniach klienta. Równie ważna jest dla nas łatwość obsługi serwisu, dlatego stosujemy nowoczesne systemy zarządzania, dzięki którym możliwa jest samodzielna edycja konkretnych elementów na stronie. Dysponujemy nowoczesny narzędziami informatycznymi, a nasi specjaliści dbają o to, by strona była dopasowana do wybranego przez daną firmę wizerunku. Serwisy tworzone przez naszą firmę wyróżniają się przejrzystą szata graficzną i łatwością obsługi, dzięki czemu klient bez trudności znajduje na nich poszukiwane informacje.

Strony internetowe Ochota to oferta bardzo korzystna cenowo, więc warto z niej skorzystać. Naszym celem jest zadowolenie klienta, dlatego projekty tworzymy z uwzględnieniem wszystkich wymagań. Oczywiście podpowiadamy najkorzystniejsze rozwiązania, dzięki którym strona jest nie tylko efektowna pod względem graficznym, ale też funkcjonalna. Zapewniamy szybkie terminy i kompleksowe rozwiązania, uwzględniające strony responsywne, które doskonale sprawdzają się na urządzeniach mobilnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu z naszą firmą.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.