Własna strona internetowa to najlepszy sposób na dotarcie do wielu potencjalnych klientów, którzy na co dzień korzystają z Internetu. Pozwala ona również na zaprezentowanie wszystkich związanych z firmą informacji w sposób czytelny oraz przyjazny użytkownikom, a do tego umożliwia umocnienie własnej marki. Profesjonalny serwis internetowy to świetny sposób na przekonanie do siebie klientów i wywołanie i nich pożądanej reakcji, np., złożenie zamówienia, czy podjęcie próby kontaktu. Ponadto własna strona wzbudza zaufanie i stanowi potwierdzenie profesjonalizmu. Stanowi ona też bardzo ważny element działań marketingowych, dlatego warto zlecić jej wykonanie fachowcom z naszej firmy. Oferujemy kompleksowe tworzenie stron internetowych na Pradze-Północ. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie.

Projektowaniem i tworzeniem stron internetowych Praga-Północ zajmujemy się w sposób profesjonalny, dbając o wysoki poziom usług. Nasi klienci mogą liczyć na indywidualne podejście, atrakcyjne ceny i szybkie terminy. Wykonujemy zarówno proste zlecenia na strony-wizytówki, jak i bardzo skomplikowane usługi tworzenia funkcjonalnych portali internetowych zarządzanych przez systemy CMS. Każdy z tworzonych przez nas serwisów jest prosty w obsłudze i umożliwia klientowi samodzielne przeprowadzanie aktualizacji treści, dodawanie nowych podstron, czy różnego rodzaju mediów.

Tworzymy strony internetowe Praga-Północ w wersjach responsywnych, dzięki czemu są one dostępne także za pośrednictwem urządzeń mobilnych. To rozwiązanie bardzo wygodne i nowoczesne, ponieważ bardzo wielu potencjalnych klientów poszukuje informacji korzystając z takich urządzeń. Projektujemy strony w taki sposób, aby były one maksymalnie przejrzyste i jednocześnie pasowały do przyjętego przez firmę wizerunku zarówno pod względem kolorystyki, jak i rodzaju czcionek, czy konkretnych grafik. Pozwala to na zachowanie spójności wizerunkowej i znacząco ułatwia promowanie swojej marki w sieci. Zapraszamy do kontaktu.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.