W dzisiejszych czasach jednym z najważniejszych i najbardziej powszechnych mediów jest z pewnością Internet. W sieci można zrobić zakupy, umówić się na wykonanie usługi, czy znaleźć dane kontaktowe poszukiwanej firmy. Z tego właśnie względu warto mieć firmową stronę internetową, dzięki której można łatwiej znaleźć wielu nowych klientów i zwiększyć dochody swojej firmy. Zrobienie profesjonalnego serwisu najlepiej zlecić fachowcom z naszej firmy. Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych w Pradze-Południe od wielu lat, dlatego mamy duże doświadczenie i zapewniamy najwyższy poziom obsługi. Tworzymy zarówno zwykłe strony-wizytówki, jak i w pełni funkcjonalne, duże portale służące np. do prowadzenia sprzedaży online.

Nasz oferta jest zróżnicowana, dlatego każdy z łatwością może znaleźć taką usługę, jaka będzie mu odpowiadać. Jesteśmy elastyczni, dlatego nasze strony internetowe Praga-Południe są zawsze w indywidualny sposób dopasowane do oczekiwań klienta i to pod każdym względem. Wiemy jak ważny jest spójny wizerunek firmy, dlatego tworząc serwis internetowy stosujemy odpowiednią kolorystykę, czcionki oraz tak unikalne elementy jak logo, czy inne grafiki. Dzięki temu można w łatwy sposób spopularyzować wizerunek w sieci i stworzyć rozpoznawalną markę.

Jesteśmy profesjonalistami i stawiamy na sprawdzone, skuteczne rozwiązania. Wiemy, że rynek urządzeń mobilnych bardzo szybko się rozwija, dlatego tworzymy strony responsywne, które można przeglądać za pośrednictwem urządzeń tradycyjnych oraz mobilnych. Daje to możliwość pozyskania wielu potencjalnych klientów, którzy korzystają z Internetu niemal wszędzie. Dbamy też o to, aby nasze strony internetowe Praga-Południe były przejrzyste i czytelne, a także łatwe w obsłudze. Stosujemy najlepsze systemy zarządzania, dzięki którym klient może samodzielnie edytować treści, dodawać zdjęcia, czy podstrony. Zwracamy też uwagę na optymalizację stron pod kątem wyszukiwarek. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do kontraktu z naszą firmą.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.