Jedną z najskuteczniejszych form promocji w dzisiejszych czasach jest z pewnością profesjonalny serwis internetowy. Dzięki własnej stronie można dotrzeć z ofertą do milionów internautów, którzy codziennie korzystają z sieci. Rynek jest właściwie nieograniczony, ponieważ Internet dociera do coraz większej liczby ludzi i stał już najpotężniejszym z mediów. Stawarza to mnóstwo możliwości do promowania swojej marki, ale żeby z nich skorzystać, trzeba mieć własną stronę. My stworzymy ją w sposób profesjonalny, korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań. Oferujemy usługi związane z projektowaniem i wykonywaniem stron internetowych w Śródmieściu. Jesteśmy ekipą doświadczonych specjalistów, dla których najważniejsze jest zadowolenie klienta.

Nasze usługi tworzenia stron internetowych w Śródmieściu to oferta kompleksowa, z której skorzystać może każdy – zarówno przedsiębiorca, jak i osoba fizyczna. Wykonujemy zróżnicowane zlecenia, starając się zawsze dopasować usługę do oczekiwań klienta. Tworzymy duże serwisy z wieloma funkcjami oraz proste strony-wizytówki, służące wyłącznie zaprezentowaniu w sieci informacji o firmie. Dbamy o to, aby tworzone portale były spójne z wizerunkiem firmy, zarówno pod względem kolorystyki, jak i stosowanych czcionek, czy symboli graficznych.

Strony internetowe Śródmieście są responsywne, co oznacza, że można z nich korzystać zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i przenośnych. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ rynek urządzeń mobilnych stale rośnie i coraz więcej osób korzysta z Internetu za ich pośrednictwem. Dbamy także o to, aby stworzone strony były czytelne i łatwe w obsłudze dla ich właścicieli, dlatego stosujemy nowoczesne systemy zarządzania treścią, umożliwiające samodzielne dodawanie grafik, podstron, czy innych elementów. Gwarantujemy szybkie terminy i elastyczną współpracę, a także bardzo atrakcyjne ceny usług. Więcej informacji o naszej ofercie znaleźć można na stronie www. Zapraszamy do kontaktu.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.