Internet daje mnóstwo możliwości wypromowania firmy, czy instytucji. Co więcej, codziennie w sieci surfują miliony potencjalnych klientów, o czym doskonale wiedzą międzynarodowe koncerny i popularne polskie marki, które właśnie w sieci promują swoje usługi i produkty. Warto dołączyć do tego grona i zwiększyć obroty swojej firmy. Od czego zacząć? Na pewno od stworzenia własnej strony internetowej. My możemy Ci w tym pomóc, ponieważ od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i konstruowaniem stron internetowych Ursus. Gwarantujemy indywidualne podejście i najwyższy poziom usług. Dzięki nam Twoja strona będzie nie tylko funkcjonalna, ale też przejrzysta oraz idealnie dopasowana do wizerunku firmy.

Dla naszych klientów mamy bardzo zróżnicowaną ofertę, obejmującą proste strony-wizytówki, średnio rozbudowane serwisy www oraz zaawansowane portale służące do sprzedaży produktów lub usług online. Nasze strony internetowe Ursus wyróżniają się oryginalną szatą graficzną, intuicyjną nawigacją oraz przejrzystym układem, co jest bardzo doceniane przez internautów. Mamy duże doświadczenie, dlatego wypracowaliśmy wiele efektywnych rozwiązań, które doskonale sprawdzają się w naszej pracy. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu możemy podołać nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom. Zawsze poświęcamy sporo czasu na rozmowę z klientem i zapoznanie się z tematyką serwisu, aby stworzyć projekt, który spełni wszystkie oczekiwania.

Bardzo ważne jest dla nas odpowiednie dopasowanie estetyki strony zarówno do specyfiki danej branży, jak i preferencji klienta. Zwracamy uwagę na to, aby serwis pasował do wizerunku firmy, dlatego bardzo uważnie dobieramy kolorystkę, czcionkę, czy elementy graficzne. Nasze strony internetowe Ursus błyskawicznie się ładują i są perfekcyjnie zoptymalizowane pod kątem internetowych wyszukiwarek. Na specjalne zamówienie możemy stworzyć kilka wersji językowych strony. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i skorzystania z naszych usług.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.