Z Internetu codziennie korzystają miliony ludzi, więc warto go wykorzystać do rozreklamowania swoich usług, czy produktów. Przyda się do tego strona internetowa, bez której raczej trudno zaistnieć w sieci. W naszej firmie wiemy, że nowoczesny serwis www to podstawa, dlatego oferujemy profesjonalne strony internetowe na Ursynowie. Mamy duże doświadczenie i gwarantujemy najwyższą jakość usług. Nasze serwisy internetowe powstają w kilku etapach, dzięki czemu możemy każdy projekt dopasować do indywidualnych oczekiwań klienta. Przede wszystkim przed wykonaniem projektu zapoznajemy się z oczekiwaną tematyką serwisu i ustalamy w jaki sposób można najbardziej efektywnie zaprezentować ofertę. Dzięki temu tworzymy projekt, uwzględniający wszystkie wymagania.

Nasze strony internetowe Ursynów są idealnie dopasowane do wizerunku danej firmy, z uwzględnieniem kolorystyki, czcionki, czy stosowanych symboli graficznych i innych elementów. Równie ważna jak estetyka strony jest wygodna nawigacja, dzięki której potencjalny klient może bez problemu znaleźć potrzebny produkt, informację, czy usługę. Wszystkie prace związane z serwisem prowadzimy z uwzględnieniem oczekiwań i potrzeb klienta. Tworzymy zarówno proste wizytówki internetowe, jak i duże, rozbudowane portale, przeznaczone do prowadzenia sprzedaży online.

Stosujemy nowoczesne i sprawdzone technologie oraz systemy zarządzania, dzięki czemu każdy serwis jest łatwy w późniejszej obsłudze i umożliwia samodzielne edytowanie niektórych informacji, dodawanie zdjęć, czy rozszerzanie oferty. Tworzymy strony internetowe Ursynów w jednej lub kilku wersjach językowych. Każda ze stron jest responsywna, co oznacza, że wszystkie elementy są doskonale widoczne zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych, z których korzysta coraz więcej osób. Zapewniamy szybkie terminy oraz konkurencyjne ceny, a także kompleksowe wsparcie techniczne i wiele dodatkowych usług. Zapraszamy do skorzystania z oferty i skontaktowania się z naszą firmą.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.