Strona internetowa firmy jest punktem wyjścia do wykorzystania możliwości marketingowych jakie daje Internet. Większość przedsiębiorców doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to właśnie w sieci znaleźć można wielu nowych klientów i wypromować swoją markę. Jednak, aby było to możliwe potrzebna jest sprawnie działająca, atrakcyjna wizualnie i nowoczesna strona internetowa, na której można zaprezentować swoją ofertę. Takie strony internetowe w Ząbkach wykonuje nasza firma. Jesteśmy zespołem świetnie wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy od wielu lat tworzą profesjonalne serwisy www dla małych, średnich i dużych firm. Dzięki naszemu doświadczeniu każdy z portali jest jedyny w swoim rodzaju i doskonale promuje usługi, czy produkty danej firmy.

Wychodzimy z założenia, że strony internetowe Ząbki powinny być przede wszystkim proste w obsłudze, dlatego stawiamy na intuicyjny interfejs i przejrzystą grafikę, aby maksymalnie uprościć potencjalnym klientom znalezienie potrzebnych informacji, produktów, czy usług. Ma to duży wpływ na wysokość sprzedaży, ponieważ użytkownicy nie muszą tracić czasu na przebijanie się przez setki niepotrzebnych informacji i z chęcią dokonują zakupów. Kolejną zaletą tworzonych przez nas serwisów jest bardzo staranne opracowanie graficzne, które zawsze jest zgodne z wizerunkiem danej firmy oraz specyfiką branży. Każdy z elementów znajdujących się na stronie działa poprawnie, co wpływa na pozytywny wizerunek firmy.

Projektując i konstruując strony internetowe Ząbki stosujemy technologię responsywną, dzięki czemu każda z nich z powodzeniem wyświetla się na urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnych. Niemniej ważne jest dla nas zoptymalizowanie strony pod kątem wyszukiwarek internetowych, ponieważ daje to możliwość łatwego pozycjonowania strony w przyszłości. Ponadto dzięki funkcjonalnemu systemowi zarządzania treścią każdy właściciel serwisu może z powodzeniem samodzielnie aktualizować informacje na stronie, dodawać nowe zdjęcia, czy produkty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.