Nowoczesna strona internetowa to wizytówka firmy, dlatego jej wykonanie trzeba powierzyć doświadczonym specjalistom. Najlepszą ofertę tworzenia stron internetowych Zegrze przygotowała nasza firma. Wykonujemy proste strony wizytówki, średniej wielkości serwisy z kilkoma zakładkami oraz duże portale, pozwalające na prowadzenie sprzedaży internetowej. Nasze usługi są skierowane do każdego, komu zależy na wypromowaniu swoje firmy w sieci. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi i zawsze dopasowujemy ofertę do indywidualnych oczekiwań danego klienta. Poświęcamy dużo czasu na zapoznanie się z nimi oraz specyfiką danej branży, aby stworzyć najlepszy projekt i wykonać sprawnie działającą, atrakcyjna wizualnie firmową stronę internetową.

Duże znaczenie ma dla nas łatwość nawigacji oraz graficzna prostota przekazu. Ponadto nasze serwisy www posiadają inteligentce wyszukiwarki, dzięki czemu potencjalny klient z łatwością może znaleźć to, co go interesuje. Dzięki stosowaniu technologii responsywnej strony internetowe Zegrze poprawnie wyświetlają się na każdym urządzeniu mobilnym oraz desktopowym. Zwracamy uwagę także na przejrzystą konstrukcję i odpowiednie zaprezentowanie treści, towarów lub usług oferowanych przez firmę. Stosujemy sprawdzone, nowoczesne rozwiązania i na bieżąco śledzimy obowiązujące trendy, aby móc oferować swoim klientom najwyższą jakość usług.

Podczas projektowania witryn pamiętamy o tym, aby spełniały one wymogi SEO. Jest to bardzo ważne, ponieważ znacząco upraszcza późniejsze pozycjonowanie, które jest jedną z najskuteczniejszych form marketingu internetowego. Dużym atutem każdej z wykonywanych przez nas stron internetowych Zegrze jest w pełni funkcjonalny, użyteczny system zarządzania treścią. Dzięki niemu można samodzielnie zarządzać swoim serwisem i wprowadzać nowe informacje, zdjęcia, czy produkty. Dbamy o komfort klienta, dlatego na każdym etapie projektu chętnie odpowiadamy na zadawane pytania i oferujemy wsparcie w kwestii korzystania ze strony. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.