Strony www statyczne HTML/CSS Warszawa – Wśród wielu istniejących technologii internetowych łatwo znaleźć można takie, które pozwolą wykonać profesjonalną witrynę firmową, czy portal sprzedażowy. Najbardziej popularne z nich to HTML/CSS. Korzystamy z nich także w naszej firmie, ponieważ dają naprawdę wiele możliwości i umożliwiają tworzenie użytecznych i funkcjonalnych stron www. HTML często nazywana jest korzeniem Internetu. Tłumaczenie tego skrótu na język polski to hipertekstowy język znaczników. Pozwala on na stworzenie ogólnego zarysu strony internetowej, a w przypadku serwisów statycznych można za pomocą HTML umieścić również zawartość witryny. Niewątpliwą zaletą jest to, że zarówno znaczniki, jak i atrybuty są stosunkowo proste do zapamiętania, a stronę można napisać w każdym edytorze tekstu, nawet w znanym wszystkim i popularnym Notatniku.

W naszej firmie wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane portale stosując HTML/CSS. CSS, czyli kaskadowy arkusz stylów to język, który odpowiada za wyświetlanie witryny www. Umożliwia on proste definiowanie reguł dla każdego elementu znajdującego się na stronie w jednym pliku i za pomocą specjalnych wyrażeń. CSS ułatwia odpowiednie rozmieszczenie kolorów, czcionek, czy poszczególnych składników strony. Dzięki niemu można też zmodyfikować wygląd każdej podstrony serwisu, dzięki czemu skonstruowany w ten sposób portal jest spójny wizualnie i estetyczny.

Strony www statyczne HTML/CSS Warszawa

Wybór sposobu programowania zależy w dużej mierze od tego, jakie są oczekiwania klienta w zakresie funkcjonalności i oprawy graficznej serwisu internetowego. Zwracamy szczególną uwagę na to, aby każdy tworzony portal był unikalny, przejrzysty i miał intuicyjną nawigację, w czym pomaga właśnie HTML/CSS. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o to, by wykonać je zgodnie preferencjami klienta i w wyznaczonym terminie. W razie potrzeby stosujemy także inne technologie internetowe, dzięki którym możemy wykonać nawet najbardziej skomplikowane projekty. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znaleźć można pełną ofertę naszej firmy.

    Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz.

    Paweł BiałachPaweł Białach, WordPress Developer
    tel.: (+48) 533 990 023
    e-mail: [email protected]

    Aby otrzymać ofertę, skorzystaj z formularza.