Systemy CMS Warszawa – System CMS, czyli systemy zarządzania treścią pozwalają na samodzielne zmienianie niektórych treści na stronie i to bez potrzeby znajomości oprogramowania. Tego rodzaju strony posiadają panel administracyjny, dzięki któremu użytkownik może w bardzo prosty sposób dodawać zdjęcia, zmieniać ofertę, czy aktualizować informacje o swojej działalności. W naszej firmie stosujemy praktyczne i funkcjonalne systemy CMS, dzięki którym można szybko i efektywnie dodawać i modyfikować grafiki, tekst zdjęcia, filmy, tabele, a nawet całe działy i podstrony. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla każdego użytkownika, który chce zaoszczędzić i samodzielnie edytować swoją stronę. Nasza oferta jest bardzo atrakcyjna cenowo, a do tego zapewniamy krótkie terminy i najwyższą jakość usług.

Stosujemy najbardziej popularne i łatwe w obsłudze systemy CMS, które wyposażone są w różnorodne dodatki, nazywane też wtyczkami. Dają one wiele dodatkowych możliwości rozszerzenia funkcjonalności danego serwisu. Oczywiście stosujemy wyłącznie bezpieczne technologie, które zabezpieczają witryny przed nieuprawnionym dostępem. Jak większość oprogramowania, tak i stosowane obecnie systemy CMS można podzielić na dwie kategorie – są to produkty o otwartym lub zamkniętym kodzie źródłowym. Każdy z nich ma swoje wady i zalety, a korzystanie z konkretnego systemu uzależniamy od oczekiwań klienta.

Systemy CMS Warszawa

Jednym z najczęściej wykorzystywanych systemów CMS w naszej firmie jest WordPress. Jego dużą zaletą jest to, że jest on dostępny w języku polskim i oferuje ponad 35 tysięcy wtyczek oraz 1500 całkowicie darmowych szablonów graficznych. Jest to system bardzo intuicyjny w obsłudze, a do tego ma wbudowany system komentarzy. W naszej firmie każda strona jest przygotowywana w systemie CMS, dzięki czemu jej obsługa nie sprawia użytkownikowi najmniejszych problemów. W razie potrzeby oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne i pomoc w obsłudze danej strony. Zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą naszej firmy i do zamówienia usługi.

    Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz.

    Paweł BiałachPaweł Białach, WordPress Developer
    tel.: (+48) 533 990 023
    e-mail: [email protected]

    Aby otrzymać ofertę, skorzystaj z formularza.