Szkolenia z e-marketingu

E-marketing, nazywany również marketingiem internetowym to w dzisiejszych czasach niezbędny element każdej kampanii reklamowej. Internet to potężne medium, dzięki któremu można z łatwością dotrzeć do ogromnej rzeszy potencjalnych klientów. Na e-marketing składa się szereg różnych działań, do których zalicza się m.in.:

  • buzz marketing,
  • product marketing,
  • blogowanie,
  • reklamę banerową,
  • email marketing,
  • affiliate marketing,
  • reklamę „pay per click”,
  • reklamę interaktywną,
  • SEO itp.

Jak zatem widać jest to pojęcie bardzo szerokie. Warto zapoznać się z możliwościami, jakie daje e-marketing, ponieważ jest to jedna z najbardziej skutecznych metod promowania usług, czy produktów. Wszystkie tajniki marketingu internetowego można poznać na odpowiednich szkoleniach.

            Podczas szkolenia uczestnicy dowiadują się nie tylko tego, czym właściwie jest e-marketing, ale również tego, jak wykorzystać go w reklamowaniu swojej firmy. Internet to bez wątpienia jedna z najbardziej efektywnych form komunikacji z klientem, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że sprzedaż w sieci stale rośnie. Dzięki szkoleniu można poznać tajniki wiedzy dotyczącej promocji oraz sprzedaży w Internecie, a także przyswoić skuteczne techniki, pozwalające na wykorzystanie tej wiedzy w praktyce.

            Kto powinien skorzystać ze szkolenia? Na pewno wszyscy właściciele firm oraz ich przedstawiciele, którzy chcą poprawić efektywność działań w sieci. Szkolenie przyda się również wszystkim właścicielom sklepów internetowych, a także pracownikom, działów sprzedaży i marketingu. Mogą z niego skorzystać również osoby, które z różnych względów chcą podnieść swoje kwalifikacje związane z marketingiem internetowym. W trakcie szkolenia wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie, dzięki którym uczestnicy mogą poznać wszystkie narzędzie niezbędne do komunikacji online, a także zapoznać się z najnowszymi trendami marketingowymi oraz przyjrzeć się zmianom w zachowaniu konsumentów. Zajęcia podzielone są zwykle na część praktyczną i teoretyczną, podczas której wykonywane są różnego rodzaju ćwiczenia, pozwalające na wykorzystanie wiedzy w praktyce.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.