Szkolenia z HTML CSS Warszawa

Szkolenia z HTML/CSS Warszawa – Podstawowym językiem, który służy do opisywania wyglądu stron www jest HTML. To właśnie od niego zaczyna się zwykle przygoda z tworzeniem serwisów internetowych. Obecnie wiele podmiotów oferuje różnego rodzaju kursy i szkolenia, w trakcie których można nie tylko poznać nie tylko podstawy HTML, ale także CSS. Dzięki temu można nauczyć się zarówno tworzenia funkcjonalnego i przejrzystego kodu strony, jak i korzystania z kaskadowych arkuszy stylów. Do kogo skierowane są tego rodzaju szkolenia? Na pewno do osób, które chcą tworzyć serwisy internetowe i nie mają odpowiednich umiejętności. Jednak wiedza z kursu przyda się także każdemu, kto zna język HTML i chce usystematyzować swoje informacje, czy osobom pracującym w systemach zarządzania treścią.

Celem szkolenia HTML/CSS jest opanowanie obu języków oraz zdobycie teoretycznych i praktycznych informacji w zakresie stosowania języka HTML oraz tworzenia łatwego w utrzymaniu i poprawnego kodu HTML. Uczestnicy kursu będą się uczyć również praktycznego wykorzystania wszystkich zdobytych w czasie wykładów umiejętności, aby opanować sztukę tworzenia statycznych serwisów internetowych. Dodatkowo w czasie szkolenia kursanci dowiedzą się co jest niezbędne do tego, by serwis był widoczny w wyszukiwarkach oraz jak przenieść stronę na serwer za pośrednictwem klienta FTP.

Szkolenia z HTML/CSS Warszawa

Efektem tego rodzaju szkolenia jest nabycie umiejętności tworzenia stron internetowych, a także galerii zdjęć, czy firmowych wizytówek. Ponadto uczestnicy uzyskają praktyczną wiedzę, pozwalającą im na modyfikowanie, ulepszanie oraz poprawianie funkcjonujących już witryn. Bardzo przydatną umiejętnością jest również formatowanie tekstu przed umieszczeniem go w systemie zarządzania treścią, wstawianie elementów graficznych, tworzenie tabel i formularzy oraz wstawianie list numerowanych, czy wypunktowanych. Zwykle po zakończeniu tego rodzaju szkolenia uczestnicy wykonują własną, w pełni funkcjonalną i profesjonalną stronę internetową z zastosowaniem wszystkich zdobytych umiejętności.

    Zamów usługi! Zadzwoń lub napisz e-mail.

    tel.: (+48) 533 990 023
    e-mail: [email protected]

    Aby otrzymać ofertę, skorzystaj z formularza.