Szkolenia z technologii internetowych Warszawa – W dobie powszechnego dostępu do Internetu znajomość technologii internetowych jest wręcz niezbędna, dlatego bez problemu można znaleźć różnego rodzaju szkolenia związane z tą tematyką. Profesjonalny kurs podzielony jest zwykle na kilka części. W początkowym etapie uczestnicy zapoznają się z nowoczesnymi technologiami, które wykorzystuje się do tworzenia serwisów internetowych oraz uczą się instalowania i konfigurowania niezbędnego software’u. Dowiadują się również jak działają serwery www, co to jest domena i hosting oraz uczą się samodzielnego budowania w pełni funkcjonalnej strony internetowej. Część teoretyczna jest uzupełniania przez warsztaty praktyczne, podczas których np. zakładane jest konto hostingowe.

W zakres szkolenia wchodzi również wykorzystanie najbardziej podstawowych technologii do stworzenia strony internetowej. Uczestnicy wykorzystując html oraz css tworzą własną stronę, która następnie przesyłana jest na serwer. Oprócz tego na szkoleniu można nauczyć się tworzenia prostej galerii internetowej za pomocą technologii JavaScript. Taką galerię uczestnicy mogą następnie dodać do stworzonej wcześniej strony internetowej. Kolejny etap szkolenia to technologia php pozwalająca na zbudowanie serwisu o różnego rodzaju podstrony oraz na utworzenie funkcjonalnego menu. W czasie szkolenia kursanci poznają również podstawy MySQL, dzięki którym mogą tworzyć formularze.

Szkolenia z technologii internetowych Warszawa

Tego rodzaju szkolenia są skierowane głównie do osób, które posiadają już podstawową umiejętność programowania i chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie technologii internetowych. W czasie zajęć uczestnicy zyskują teoretyczną oraz praktyczną wiedzę dotyczącą stosowanych  w tej dziedzinie narzędzi oraz języków. Uczą się zarówno projektowania jak i programowania webowych aplikacji, w tym również takich, które zapewniają dostęp do baz danych i zawierają elementy multimedialne. Dzięki licznym warsztatom można łatwo sprawdzić swoje umiejętności i utrwalić je tworząc własny serwis internetowy.

    Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz.

    Paweł BiałachPaweł Białach, WordPress Developer
    tel.: (+48) 533 990 023
    e-mail: [email protected]

    Aby otrzymać ofertę, skorzystaj z formularza.