Szkolenia z tworzenia stron internetowych Warszawa – Internet to medium naprawdę potężne, a sprzedaż produktów i usług w sieci stale rośnie. Trudno obecnie wyobrazić sobie funkcjonowanie jakiejkolwiek firmy bez promocji w Internecie, a podstawą obecności w sieci jest oczywiście strona internetowa. Samodzielne stworzenie funkcjonalnego serwisu wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Jest to szczególnie trudne wtedy, gdy ma to być nie tylko strona informacyjna, ale również sklep internetowy. Gdzie można nauczyć się tworzenia stron? Oczywiście na profesjonalnym szkoleniu z zakresu tworzenia stron internetowych. Tego rodzaju kurs to najlepszy sposób, dzięki któremu można zdobyć zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne umiejętności w tej kwestii.

Ze szkolenia może skorzystać każdy, ale najważniejsze jest to, by posiadać chociaż podstawową znajomość obsługi komputera. Celem takiego kursu jest zapoznanie każdego z uczestników z najważniejszymi zasadami tworzenia serwisów internetowych oraz nauczenie sposobów praktycznego wykorzystania uzyskanych informacji. Podczas szkolenia kursanci poznają metody tworzenia serwisów internetowych w oparciu o najbardziej popularne języki, takie jak chociażby HTML, czy CSS. Dzięki poznaniu zasad tworzenia stron, terminologii oraz zapoznania się z edytorami HTML i programami graficznymi uczestnicy mogą samodzielnie zaprojektować własną stronę internetową.

Szkolenia z tworzenia stron internetowych Warszawa

W czasie kursu poruszane są także tematy związane z procesem projektowania graficznego oraz układem i kompozycją. Uczestnicy dowiadują się również czym jest teoria siatki oraz teoria koloru, a także typografia, tekstura i układ reagujący na zmianę szerokości. W zakresie tworzenia stron internetowych kurs obejmuje takie zagadnienia, jak chociażby proces tworzenia kodu, składnia oraz elementy języka XHTML, czy kaskadowe arkusze stylów CSS. Ponadto uczestnicy poznają podstawy języka JavaScript i zagadnienia związane z tworzeniem stron pod kątem urządzeń mobilnych. Wszystkie informacje wykorzystywane są w praktyce podczas odbywających się w trakcie kursu warsztatach.

    Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz.

    Paweł BiałachPaweł Białach, WordPress Developer
    tel.: (+48) 533 990 023
    e-mail: [email protected]

    Aby otrzymać ofertę, skorzystaj z formularza.