Szkolenia z WordPress CMS Warszawa – WordPress to system zarządzania treścią, który w początkowych założeniach miał służyć wyłącznie do obsługiwania blogów. Obecnie dzięki WordPress CMS można projektuje się dowolne strony internetowe i nie trzeba do tego znać języka HTML/CSS. Pozwala na to bardzo łatwy do opanowania i przejrzysty edytor wizualny, który daje naprawdę wiele możliwości. Jednak aby w pełni je wykorzystać warto skorzystać ze szkolenia, podczas którego można dowiedzieć jak wykorzystywać WordPress CMS w praktyce. Okazuje się bowiem, że z jego pomocą można stworzyć nie tylko zwykłe serwisy internetowe, ale też w pełni funkcjonalne i zautomatyzowane sklepy online. Poza tym dzięki różnego rodzaju rozszerzeniom koszty prowadzenia takiego sklepu są naprawdę niewielkie.

Szkolenia WordPress CMS obejmują zwykle zapoznanie się z systemem od zaplecza, a także budowę szablonu. Podczas kursu uczestnicy uczą się m.in. implementowania projektów graficznych do silnika WordPress, a także zarządzania przygotowanym w ten sposób serwisem. Co ważne, szkolenia ma na celu nie tylko naukę WordPress CMS pod kątem zarządzania treścią ia aktualizacji, ale również przygotowanie uczestników do pozycjonowania. W czasie zajęć praktycznych nauczyć się można natomiast stylowania, budowania własnych szablonów graficznych, czy implementacji.

Szkolenia z WordPress CMS Warszawa

Jak wygląda plan takiego szkolenia? Najważniejszym krokiem jest zainstalowanie WordPress CMS na serwerze. Następnie uczestnicy zapoznają się z panelem administracyjnym, który zawiera takie pozycje jak: posty na stronie, strony statyczne, menu, widgety, czy ustawienia globalne. Kolejny element szkolenia to zapoznanie się ze strukturą plików szablonu oraz funkcjami, które są w tym szablonie wykorzystywane, a są to:

 • funkcje sekcji Body,
 • funkcje sekcji Head,
 • miejsca na Widgety.

Uczestnicy poznają również CSS szablonu. Do wzięcia udziału w tego rodzaju kursie zazwyczaj wystarcza podstawowa znajomość HTML i CSS, a także podstawy języka PHP. Po zakończeniu kursu każdy uczestnik otrzymuje stosowne zaświadczenie lub certyfikat.

  Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz.

  Paweł BiałachPaweł Białach, WordPress Developer
  tel.: (+48) 533 990 023
  e-mail: [email protected]

  Aby otrzymać ofertę, skorzystaj z formularza.