W dzisiejszych czasach technologie internetowe są niezwykle rozwinięte i dają naprawdę mnóstwo możliwości. Bez problemu można na stronach www zamieszczać nie tylko teksty, ale również multimedia, czy wiele innych elementów. Ponadto pozwalają one również na zmiany w zakresie dynamiki witryny, czy jej designu. Wybór technologii internetowych jest naprawdę duży, a do tego mają one bezpośredni wpływ na to, czy dana witryna będzie należycie spełniać swoje funkcje. W naszej firmie doskonale wiemy o tym, że technologie internetowe mają ogromny potencjał. Korzystamy z wielu z nich w naszej codziennej pracy, która obejmuje m.in. kompleksową obsługę firm w zakresie obsługi technologii internetowych.

Od wielu lat zajmujemy się kompleksowym wdrażaniem technologii internetowych w różnego rodzaju przedsiębiorstwach i instytucjach. Korzystamy z takich technologii, jak CSS, XML, czy XHTML. Bardzo często do tworzenia serwisów www wykorzystujemy również JavaScript, czyli prosty język skryptowy, który umożliwia tworzenie animacji, nadanie stronie dynamiki, czy weryfikowanie formularzy. Oczywiście jest to tylko cześć składowa wielu znanych i cenionych technologii komputerowych. Niemniej ważna jest Java, czyli wielosystemowy język programowania, który stosujemy do tworzenia tzw. appletów.

Kolejny często wykorzystywaną przez nas technologią internetową jest Flash, czyli specjalny format będący podstawą do projektowania i konstruowania bardzo rozbudowanych witryn multimedialnych, a także różnorodnych gier, czy zaawansowanych animacji na stronach internetowych. Odpowiedni dobór i wdrożenie technologii internetowych jest niezwykle ważne, ponieważ powala zaistnieć w sieci, z której korzystają przecież miliony potencjalnych klientów. Oczywiście istnieje mnóstwo innych technologii, które stosujemy w zależności od oczekiwań danego klienta i zgodnie z własnym doświadczeniem. Dzięki temu osiągamy najlepsze efekty i zapewniamy naszym klientom mnóstwo możliwości zaistnienia w sieci. Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.