Nawet najlepsze rozwiązania technologiczne nie pomogą, jeśli klient nie ma pojęcia o twoim istnieniu, tak samo jak nawet najbardziej błyskotliwa kampania nie pomoże, jeśli twój sklep internetowy jest mało przejrzysty lub zwyczajnie nie zachęca do zakupów. Oferowana przez nas pomoc w sprzedaży elektronicznej to szereg zabiegów, które pomogą wygenerować dodatkowy ruch na Twojej stronie, zoptymalizują użytkowane przez Ciebie platformy pod względem przejrzystości i funkcjonalności, a także ulepszymy procesy biznesowe i dostarczymy narzędzia do znacznie skuteczniejszej obsługi już posiadanej bazy klientów.

Jest na to kilka sposobów takich jak programy lojalnościowe i partnerskie, optymalne dostosowanie medium do twojej grupy odbiorców, czy Google Merchant Center – program służący do spersonalizowanej reklamy Twojego asortymentu przy dokładnym wyszczególnieniu preferowanej grupy odbiorców. Dzięki tego typu rozwiązaniom oferujemy Wam możliwość lepszej i bardziej precyzyjnej promocji Waszej marki i oferowanego przez Was asortymentu, wzrost poziomu sprzedaży i usprawnienie procesów do tego prowadzących, stworzenie elastycznej kampanii dostosowanej do obecnie panujących trendów i wiele, wiele więcej.

Pomożemy Wam również w optymalnym wypozycjonowaniu strony internetowej pod kątem CEO, ponieważ doskonale wiemy, że klienci szukając określonych produktów najczęściej używają w tym celu wyszukiwarek internetowych. Jeśli więc Twoja strona znajdzie się choćby na samym dole pierwszej strony Google, o satysfakcjonującym poziomie sprzedaży można będzie, co najwyżej pomarzyć. Teksty tworzone przez Strony365.pl działają na roboty Google`a niczym kocimiętka na samotnego dachowca. Z nami Twoja strona znajdzie się na samym szczycie wyszukiwarki Google, a konwersja na Twoim portalu przekroczy twoje najśmielsze oczekiwania.

Wsparcie e – sprzedaży w naszym wykonaniu przyniesie twojej firmie wymierne korzyści, jeśli tylko pozwolisz nam sobie pomóc. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, lub bezpośrednio przez naszą stronę internetową. Pamiętajcie, wybierając naszą ofertę wsparcia e – sprzedaży robicie milowy krok w kierunku usprawnienia poziomu sprzedaży na Waszej stronie internetowej za naprawdę niewielkie pieniądze. Skontaktuj się z nami już dziś i daj sobie pomóc.