Profesjonalna strona internetowa to obecnie niezbędny element wizerunku każdej firmy. Z sieci korzystają miliony potencjalnych klientów, dlatego warto wykorzystać ten potencjał i pozwolić się znaleźć. W sieci promują się zarówno bardzo znane marki, jak i przedsiębiorstwa, które dopiero stawiają pierwsze kroki w branży. Trudno wyobrazić sobie reklamę w sieci bez własnej strony WWW, dlatego warto o niej pomyśleć już na początkowym etapie planowania kampanii promocyjnej. Dobrym pomysłem jest na pewno skorzystanie z usług naszej firmy, która wykonuje strony internetowe na Targówku. Oferujemy kompleksową obsługę związaną z tworzeniem serwisów WWW dla firm, sklepów internetowych oraz różnego rodzaju instytucji.

Jesteśmy zespołem doświadczonych i doskonale wykwalifikowanych specjalistów, którzy do każdego klienta podchodzą w indywidualny sposób. Zapewniamy wysoki standard usług, dogodne terminy i atrakcyjne ceny. Dzięki stworzonej przez nas stronie internetowej można bardzo skutecznie wypromować swoje produkty lub usługi. Serwis współtworzony jest zarówno przez informatyków, jak i grafików, czy specjalistów do spraw marketingu. W wyniku tego każda strona prezentuje się profesjonalnie i stanowi doskonałą wizytówkę w sieci. Co więcej, dbamy też o przejrzystą i intuicyjną nawigację, aby ułatwić potencjalnym klientom odnalezienie poszukiwanych informacji.

Tworzymy strony internetowe Targówek o różnym stopniu skomplikowania. Mogą to być zarówno bardzo proste serwisy, pełniące wyłącznie funkcję wizytówki, jak i bardzo rozbudowane portale, przeznaczone np. do prowadzenia sprzedaży internetowej. W zależności od oczekiwań klienta możemy wykonać stronę w kilku wersjach językowych, z interaktywną mapą, formularzem kontaktowym, czy licznymi podstronami. Stosujemy sprawdzone i łatwe w obsłudze systemy zarządzania treścią, dzięki czemu można samodzielnie edytować niektóre informacje na stronie. Pamiętamy też o optymalizacji serwisu pod kątem wyszukiwarek internetowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.