W jaki sposób piszemy teksty na stronę

Tworząc teksty komercyjne każde słowo ma znaczenie, dlatego tego typu content trzeba tworzyć rzetelnie i z głową. W przypadku tekstów SEO, nazwy zakładek na stronach mają niebagatelne znaczenie dla klikalności danej domeny. Dobranie odpowiednich słów kluczowych jest natomiast esencją dobrze skonstruowanej strony, która przyciągnie tłumy potencjalnych klientów. Tego typu zadania lepiej pozostawić w rękach profesjonalistów, ponieważ za naprawdę niewielkie pieniądze można uzyskać niewspółmiernie więcej korzyści dla swojego biznesu. PawelBialach.pl to sprawdzona firma z wieloletnią tradycją, którą tworzą eksperci od lat siedzący w branży copywriterskiej.

Nasze teksty nie są dziełem przypadku spisanym na kolanie. Pod każdy powierzony nam temat wykonujemy gruntowny research, tak by nasz pracownik, rozumiał i wiedział, o czym pisze. Za pomocą narzędzi internetowych sprawdzamy też najczęściej wyszukiwane frazy związane z powierzonym nam tematem i w oparciu o nie tworzymy własny, unikatowy wykaz słów, które zgrabnie wkomponowujemy w nasze teksty. Współpracując z nami masz pewność, że nasze teksty na strony WWW powstają w oparciu o profesjonalizm i pasję, którą wszyscy pałamy do słowa pisanego i do mocy, jaką w sobie kryje. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że to, w jaki sposób podejdzie się do danego tematu ma ogromne znaczenie w odbiorze przekazywanych treści. Nie powierzajcie pisania contentu na Wasze strony amatorom. Jako firma, która stale się rozwija, dysponujemy konkurencyjną ofertą cenową, która przypadnie do gustu także firmom, które w Internecie stawiają dopiero swoje pierwsze

kroki. Jednocześnie cieszymy się zwłaszcza na myśl o tego typu klientach, ponieważ jesteśmy dumni, że to właśnie my możemy przyczynić się do ich przyszłego sukcesu. Pamiętajcie, że wszystkie Wasze wątpliwości związane ze stylem, w jakim dane teksty mają być napisane, długością tekstu, lub z doborem odpowiednich słów, możemy rozwiązać za Was. Nam wystarczą wytyczne, co do tematu oraz dane merytoryczne odnośnie waszej firmy, tak by informacje zawarte w naszych tekstach były zgodne z prawdą. Reszta zajmiemy się my, a Wy w tym czasie będzie mogli zająć się czymś innym. PawelBialach.pl to spokój za niewielkie pieniądze oraz pewność, że wszystko będzie na czas, oraz tak, jak należy. Skontaktuj się z nami już dziś i zacznijmy rozwijać twój biznes.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.