CMS, czyli systemy zarządzania treścią zapewniają szybkość i łatwość obsługi strony. Dzięki nim można beż specjalistycznej wiedzy samodzielnie aktualizować informacje na stronie, publikować posty, dodawać grafiki, czy uzupełniać ofertę. Wszystko odbywa się poziomu łatwego w obsłudze interfejsu, a jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią jest WordPress. WordPress CMS to najlepsze rozwiązanie, z którego korzystamy w naszej firmie. Przede wszystkim jest on dostępny w języku polskim, a do tego oferuje wiele przydatnych wtyczek oraz darmowych szablonów. Jest on bardzo intuicyjny w obsłudze i ma wbudowany system komentarzy, choć oczywiście można go w niezwykle prosty sposób wyłączyć.

Za pomocą WordPress CMS można wykonać zarówno prostą witrynę, jak forum dyskusyjne, systemy rezerwacji, czy rozbudowane portale sprzedażowe. Jest to niezwykle nowoczesny i funkcjonalny system zarządzania treścią, który daje naprawdę wiele możliwości. Znakomicie sprawdza się on zarówno do zarządzania blogami, jak sklepami internetowymi, czy portalami informacyjnymi. Niewątpliwą zaletą WordPress jest także to, że edycja strony odbywa się w sposób „wizualny”, dzięki czemu użytkownik od razu widzi wszelkie wprowadzane zmiany. System ten wyróżnia się przejrzystością i naprawdę intuicyjną obsługą, więc poradzi sobie z nim nawet kompletny laik.

WordPress CMS wyróżnia się wyjątkową stabilnością. Pracujemy z nim na co dzień, dlatego wiemy, że gwarantuje on niezawodność nawet w swoich najbardziej rozbudowanych wersjach. Niemniej ważne jest to, że jest on niezwykle popularny zarówno w Polsce, jak i na świecie, dlatego też stale jest rozwijany, powstają nowe funkcje, a działanie jest usprawnianie. Aktualizować można zarówno cały szablon, jak np. pojedyncze wtyczki. WordPress jest systemem, który pozwala na łatwe dopasowanie do indywidualnych potrzeb, a także zmianę funkcji w przypadku, gdy będzie to potrzebne. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie www.

O autorze Paweł Białach

Pracuję jako projektant stron internetowych, grafik komputerowy i programista front-end, specjalizuję się również we wsparciu IT (linia HELP DESK 1 & 2, z certyfikatem ITIL® Foundation Certificate in IT Service Management, AXELOS, 2016) oraz zarządzaniu aplikacjami webowymi. Mam ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, w tym czasie brałem udział w ponad 100 projektach zarówno od strony technicznej jak i biznesowej. Mówię płynnie po angielsku (poziom C1 z certyfikatem TOEIC® Listening and Reading). Prywatnie interesuję się muzyką, gram na gitarze i udzielam lekcji gry na na tym instrumencie.