Zalety usług w abonamencie

W zrozumieniu tego czym jest usługa strony internetowej w abonamencie oferowana przez Strony365.pl należy zwrócić uwagę na grupę docelową, czyli Klientów. Cała koncepcja opiera się na dopasowaniu modelu współpracy dla ludzi, którzy są przedsiębiorcami, przedstawicielami wolnych zawodów, którzy prowadzą swoje małe i średnie biznesy lokalnie, którzy potrzebują strony, aby była przede wszystkim ich wizytówką w internecie i zawierała kluczowe i potrzebne informacje. Dla Klientów, którzy nie mają czasu na zajmowanie się takimi rzeczami jak domena, hosting, administracja serwerem, zarządzanie usługami IT. Zapoznaj się z wyborem poniższych zalet rozwiązania Strony365.pl i przekonaj się, że jest właśnie dla Ciebie!

Domena internetowa >>

domena

Pomagamy w wyborze domeny oraz zarządzamy nią przez cały rok, abyś Ty nie musiał. Mamy duże doświadczenie w zarządzaniu domenami i wszelkie operacje na domenie są wykonywane profesjonalnie. Możliwe jest wybranie domeny z następującymi rozszerzeniami: *.pl, *.com.pl, *.waw.pl (dla domen regionalnych, lokalnych), *.org.pl, *.net.pl. Koszt domeny i pełna opieka nad nią przez okres 1 roku są już w cenie usługi!

Otrzymujesz od nas miejsce na serwerze wirtualnym, pełną administrację serwerem, okresowe kopie bezpieczeństwa danych. Parametry hostingu są dobrane w taki sposób, aby zapewnić stronom optymalne działanie oraz aby użytkownicy stron mieli do nich nieprzerwany dostęp. Technologia serwera to UNIX (Linux), Apache, PHP, MySQL - w pełni zgodne z WordPress CMS. Koszt hostingu wirtualnego i pełna opieka nad nim przez okres 1 roku są już w cenie usługi!

<< Hosting wirtualny

hosting

System CMS >>

cms

System CMS WordPress to obecnie jeden z najpopularniejszych oraz najbardziej znanych i przyjaznych użytkownikom systemów zarządzania treścią na stronach internetowych. Jest bardzo intuicyjny w obsłudze i nie będą mieli Państwo najmniejszych problemów z wprowadzaniem zmian w treści strony internetowej bez pomocy dedykowanego informatyka. Jednocześnie prosimy pamiętać, że mają Państwo możliwość wykupienia pakietu 12 aktualizacji w ciągu roku!

Responsywność strony internetowej, w skrócie RWD - Responsive Web Design, to obecnie standard w projektowaniu stron internetowych. W dzisiejszych czasach, gdy coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych nie można zlekceważyć tego rosnącego trendu i coraz więcej stron internetowych wykonana jest responsywnie, aby użytkownicy tabletów i telefonów komórkowych również mieli dostęp do strony internetowej. Usługa Strony365.pl zapewnia responsywność dla każdego Klienta!

<< Responsywność (RWD)

rwd

Social Media >>

social

Jeżeli posiadają Państwo konta na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Twitter czy YouTube prosimy prześlijcie nam linki do nich, umieścimy je na Państwa stronie internetowej. W przypadku portalu społecznościowego Facebook, oferujemy również wykonanie specjalnych grafik ułatwiających jego stworzenie, tj. avatar 180x180 (widoczne 160x160) oraz tło 828x315, które będą zawierały grafiki o Twojej firmie.

Mapy Google są coraz popularniejszym narzędziem szukania firm i usług przez użytkowników Internetu. Obecność Twojej firmy w mapach Google gwarantuje zwiększony zasięg i pozwala odnaleźć się w danych dzielnicach większych miast oraz w mniejszych miejscowościach. W szczególności zalety Map Google powinni docenić lokalni przedsiębiorcy, lekarze, mechanicy, małe sklepy, działalności skoncentrowane na usługach. W ramach współpracy dodamy mapkę Google na Twoją stronę internetową oraz poinstruujemy Cię, w jaki sposób dodać firmę do Map Google.

<< Mapka Google

google

Galeria zdjęć >>

galeria

Galeria zdjęć daje możliwość obrazkowego pokazania Twoich produktów i usług, aby zbliżyć je Twoim potencjalnym klientom. Dzięki systemowi WordPress CMS stworzenie i zarządzanie galerią zdjęć jest bardzo łatwe i intuicyjne. W ramach współpracy stworzymy dla Ciebie nawet 3 galerie zdjęć na stronie internetowej, jedyne co musisz zrobić to dostarczyć nam zdjęcia! W późniejszym okresie możesz edytować je samodzielnie lub zdać się na nas dzięki usłudze rocznych aktualizacji.

Użytkownicy Internetu i ich zachowania są bardzo różne i w różny sposób preferują kontakt z firmą / usługodawcą, których znaleźli w Internecie. Część z nich woli skorzystać z nr telefonu, część napisać maila, a część skorzystać z formularza kontaktowego. Wychodzimy im na przeciw i umieścimy na Twojej stronie formularz kontaktowy, prosty w obsłudze i intuicyjny, dzięki czemu będziesz mógł odpowiedzieć Twojemu potencjalnemu Klientowi na jego pytania i przygotować mu ofertę.

<< Formularz kontaktowy

kontakt

Dane dostępowe >>

dane-dostepowe

Usługa Strony365.pl ma w standardzie pakiet 12 rocznych aktualizacji (1 miesięcznie) i administrację domeną i serwerem, jednak dla tych z Państwa, którzy chcą mieć stałą, codzienną kontrolę nad stroną internetową przekazujemy dane dostępowe do panelu WordPress CMS z pełnymi uprawnieniami administracyjnymi dotyczącymi tworzenia, zmiany i usuwania treści ze strony. Dla tych z Państwa, którzy dysponują własnym informatykiem możliwe jest przekazanie również danych do serwera FTP, a w szczególnych przypadkach do bazy danych MySQL.

Zagadnienia SEO są nierozerwalnie połączone z prowadzeniem działań sprzedażowych czy też promocyjnych w sieci Internet i firmy oczekujące sukcesów na tym polu muszą brać je pod uwagę. W ramach usługi Strony365.pl zapewniamy poprawnie zbudowaną i dobrze zoptymalizowaną pod kątem SEO stronę internetową. Realizujemy to przez instalowanie wtyczek wspomagających SEO, pomagających w generowaniu META DANYCH, map XML, pliku robots.txt, systemu cache'ującego. Wszystko to sprawia, że strona jest szybsza i lepiej czytelna dla wyszukiwarek internetowych.

<< Optymalizacja SEO

seo

Wiele podstron >>

wiele-podstron

Dzięki stronie internetowej opartej o system WordPress CMS nie muszą się Państwo martwić tym, że zabraknie miejsca na stronie internetowej na Wasze treści. Budowa systemu oparta jest o strony i wpisy i daje możliwość umieszczenia ograniczonej jedynie pojemnością serwera ilości podstron informujących o treści Państwa działalności itd. W ramach standardowej usługi Strony365.pl umieścimy do 10 podstron na start, a potem mogą Państwo dodawać je samodzielnie nawet w liczbie kilkudziesięciu lub kilkuset. Należy pamiętać, aby rozmiar zdjęć był zoptymalizowany pod użytkownika Internetu, tj. aby zdjęcia nie przekraczały wagi 100 KB.